Profil firmy

SECAR BOHEMIA, a.s.

Společnost SECAR BOHEMIA, a.s. úspěšně funguje od roku 1992 a pod svou vlastní značkou SHERLOG nabízí unikátní technologie maximálního zabezpečení vozidel, nemovitostí, úniku médií z potrubí, zásilek, osob, až po zdraví a životní styl.

Služby a produkty:

SHERLOG řady R představuje kvalitní zabezpečení a vyhledávání odcizených vozidel. Vyhledávání je prováděno přes vlastní rádiovou síť, která je nezarušitelná. Tím je zajištěna více než 98 % úspěšnost nalezení vozidla, a to obvykle do 2 hodin. Pasivní zařízení SHERLOG R je samozřejmě levnější než aktivní zabezpečení (SHERLOG R+, RS, RSG), které využívá více ochranných prvků. U nejvyššího typu zabezpečení SHERLOG RSG, u něhož je poskytována služba i v zahraničí a na přání kniha jízd, SHERLOG jako jediná značka kombinuje technologii GPS/GSM s rádiovou technologií. Sleva na havarijním pojištění při nákupu SHERLOG až 75 %.

SHERLOG Trace zajišťuje on-line monitoring a správu dopravních prostředků, zásilek, osob a zvířat. Systém představuje komplexní dispečerské řešení včetně elektronické knihy jízd.

SHERLOG MAX představuje unikátní mobilní zabezpečení objektu, jehož předností je uživatelská jednoduchost, snadná instalace a pro přenos poplachu využita vlastní nezarušitelná rádiová síť. Doporučujeme si jej zapůjčit pro sezónní zabezpečení rekreačních objektů, pro ochranu bytu či jiné nemovitosti během dovolené.

kontakt

SECAR BOHEMIA, a.s.
Londýnská  48
Praha 2 120 00
Zakázková kancelář
Limuzská  14
Praha 10 - Malešice 10000
tel: 221 513 222
tel: 221 513 333