Profil firmy

Půjčovna karavanů – EKKUPA

Být svým pánem, plánovat si vytouženou dovolenou dle aktuální nálady, počasí a přání rodiny či přátel.

Žádný jiný typ cestování vám nedovolí takovou svobodu, jako obytný vůz. Půjčení komfortního obytného auta je ideálním řešením pro vaši cestu.

Ne každý má možnost koupit si vlastní „obytku“, dostatečně ji nevyužije, nebo ji nemá kde parkovat, ale přesto o tuto formu cestování nemusíte být ochuzeni a obytný vůz si půjčit.

Naplánujte si trasu a stanovte priority vaší cesty, chcete vidět co nejvíce památek, nebo navštívit maximální počet pláží jižní Evropy? Nic není problém, záleží jen na vás a vaší posádce. Každý den nové dobrodružství a zážitky na něž budete jako rodina dlouho vzpomínat, posilte své rodinné vazby. Jedno je jisté, na této dovolené se nudit nebudete, vše bude podle vás, vaše all inclusive dle aktuálních chutí, váš animační i večerní program.

Celý rok se řídíme jasnými pravidly, rozhodnete-li se pro dovolenou s obytným vozem, pravidla hodíte za hlavu již s prvním nastartováním, od této chvíle to bude pouze a jen na vás…

Proč si půjčit obytné auto právě u nás?

- 20 let praxe s pronájmy obytných automobilů – Nové či téměř nové vozy jsou zárukou kvality a pohodlí – Silné motory a tempomat vám zpříjemní cestu a ušetří palivo – Všechny obytné vozy mají klimatizaci – Pravidelný autorizovaný servis – Provádíme praktickou instruktáž ke každému vozidlu – Ideální poloha na hranici Prahy, blízko letiště – Asistence – Věrnostní systém slev – Samozřejmostí jsou praktické rady na cesty – Prostorné obytné automobily vhodné pro rodiny s dětmi – Komfortní vybavení – markýza, kepmingový nábytek, nosič na kola, centrála

kontakt

Office Park
Jinočany 274
Praha - západ 25225