Profil firmy

BURIMEX s.r.o.

Poznávejte nová místa, zažijte nová dobrodružství a buďte přitom pořád jako doma. Zastavte tam, kde se vám to líbí a poznejte krásy karavaningu. Vítejte ve světě dovolených podle Vašich představ.

To vše bez investic v řádu statisíců do vašeho vlastního karavanu. Půjčovna karavanů BURIMEX nabízí výběr z několika karavanů k půjčení za výhodné ceny a s maximálním servisem. V ceně půjčovného od nás dostanete vše, co budete k vaší spokojené dovolené potřebovat.

Jedině v naší půjčovně karavanů si můžete pronajmout obytný přívěs, který je plně vybaven pro kemping na divoko. To znamená, že pokud jste zkušenější, tak takřka nemusíte zajíždět do kempů. Naše karavany mají vlastní baterii, která jim dodává proud i mimo kempy. V karavanu si kdekoliv dopřejete horkou sprchu, díky bojleru na plyn. Bojler vodu ohřívá i na 220V po připojení v kempu. Stejně tak funguje i topení, které je taktéž kombinované. Pokud již víte jak nato, tak jste jednoduše nezávislí. Začátečníci ve většině případů využijí komfort a pohodlí kempů.

kontakt

Areál bývalého JZD
Trubín u Berouna 267 01
tel: 311 68 98 28
tel: 606 316 002